لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شعار عجيب روي پيراهن نفت تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نفتي هاي تهران شعار عجيبي را روي پيراهن خود قرار دادند.

به گزارش "ورزش سه"، نفت تهران عنوان عجيب ترين تيم ليگ را يدک مي کشد و همچنان در اين موضوع بي رقيب عمل مي کند. نفتي هاي تهران در ديدار با استقلال پيراهن هاي جالبي را بر تن کردند تا همچنان رفتارهاي عجيب اين تيم ادامه داشته باشد.
نفتي ها روي پيراهن خود شعار "نفت طلاييه آسياييه" را حک کردند تا به اين شکل براي حضور در مسابقات فصل آينده ليگ قهرمانان خط و نشان بکشند.
نفت تهران به دليل عدم تکميل مدارک خود شانس زيادي براي حضور در مسابقات فصل آينده ليگ قهرمانان ندارد و به همين دليل با اين اقدام براي کسب مجوز تلاش مي کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.