لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شروع حاشیه های ساره بیات از کجا بود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی دو روز قبل، ویدئوی عجیبی از «ساره بیات» در مراسم اکران عمومی فیلم «زرد» در فضای مجازی منتشر شد که در آن ساره، خواهر خانمِ «رضا قوچان نژاد»، مهاجم تیم فوتبال کشورمان، به توضیح درباره عکسی پرداخت که خیلی قبل‌تر، بعد از برد تیم فوتبال کشورمان در مقابل تیم ازبکستان و صعود به جام جهانی، با گوچی و در لابی هتل آزادی گرفته و در شبکه های ‌اجتماعی مجازی، دست به دست چرخیده بود.


تصویری که تقریبا از یادها رفته بود و این که بعد از چند ماه، خانم بازیگر در مراسمی عمومی به آن اشاره می‌کند، جای سوال دارد. ساره بیات در توضیحاتِ کمی عجیبش درباره آن عکس، در حالی که بازوی رضا قوچان نژاد را نوازش می کرد، حرف هایی با این مضمون زد که: «گشتم تا ببینم شوهرخواهر شبیه چیه و احساس کردم وقتی خواهرت، پاره تن ات را به دست مردی می سپاری و می گویی مراقب خواهرم باش، حس آن شبیه پدر است؛ چندی پیش عکسی با او داشتم که دست روی شانه هم گذاشته بودیم و برایم کامنت های متعددی آمده بود که می گفتند شما نامحرم هستید، می خواستم این جا بگویم با رضا چون شبیه دست های پدرم است، احساس محرمیت می کنم و امشب هم به خاطر احترام به شما بغل اش نمی‌کنم!» و البته حضار هم کف می‌زنند و تشویق می‌کنند. حرف‌های نامانوس و دیرهنگامِ بیات درباره عکسی که خیلی وقت است پرونده اش بسته شده، این تصور را به وجود می آورد که او و امثالِ ایشان، به اشتباه، دچار توهمِ در مرکزِ توجه بودن هستند. چندی پیش هم گمانه زنی هایی درباره ازدواج ساره بیات در تلگرام منتشر شد و در حالی که بدون ایجادِ موجـی فراگیر، به دست فراموشی سپرده شده بود، خانم بازیگر طی پستی در اینستاگرام نوشت: «سرتون تو زندگیِ خودتون باشه و دخالت تو کار بزرگ ترا نکنین که بی فایده‌ است. ما زندگیِ خودمونو می کنیم و شما فقط وقتتونو تلف می کنین!» آن چه مسلم است، سبک زندگی «ساره بیات» به عنوان یک سلبریتی مورد توجه عموم است و قطعا باعث کنجکاوی مردم، اما این که او با چه نیتی ضمن پرداختن به موضوعات قدیمی و کم اهمیتی که از یادها رفته، به طرح دوباره آن مسئله با حواشی جدید دامن می زند و با توجیهات بدتر از گناه سعی در جلب توجه دارد، همچنان جای سوال است. خانم بازیگر باید به خاطر بسپارد که حرف های او به عنوان یک سلبریتی در بین عموم می تواند باعث قبح زدایی از خیلی چیزها شود.

منبع:روزنامه خراسان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.