لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شرایط عجیب دانشگاه کاشان برای نوازندگی دانشجویان دختر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگروه موسیقی دانشگاه کاشان شرایط نوازندگی دانشجویان دختر در این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سیدحسین علوی، کارشناس فرهنگی دانشگاه کاشان در نامه‌ای به دبیر کانون موسیقی این دانشگاه آورده است: مصوب گردیده که خانم‌های دانشجویی که می‌خواهند همراه آقایان نوازندگی کنند در صورتی که متاهل باشند، با رعایت شئونات دانشجویی نظیر حجاب مناسب (عدم استفاده از لباس تنگ و چسپان، لباس کوتاه یا آستین کوتاه و نیز با استفاده از هدبند، رنگ مناسب لباس: جیغ نبودن رنگ لباس) و همچنین در صورتی که غیر از نوازندگی حرکت اضافه‌ای نداشته باشند و نیز چنانچه روی سن، در حاشیه، یا پشت سر سایر اعضای گروه بنشینند، می‌توانند اجرای نوازندگی داشته باشند.
همچنین هیچکدام از خوانندگان یا نوازندگان (آقا یا خانم) غیر از نوازندگی نباید حرکت اضافه‌ای دیگری داشته باشند. اجرای موسیقی کرال هم در این دانشگاه ممنوع است.
باید موسیقی در این دانشگاه اجرا شود که غیرملهی، غیر مطرب و غیر ریتمیک (رقص‌انگیز) و نیز هماهنگ با ارزش‌های ملی مذهبی و فرهنگ و عرف جامعه اسلامی و شهرستان مذهبی فرهنگی کاشان باشد. سایر انواع موسیقی‌ها هم در صورت دارابودن این شرایط می‌توانند به تشخیص کارگروه موسیقی در دانشگاه اجرا شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.