لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شاکر در کماست/ بی‌هوشی قائدی برایش ضرر ندارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس بیمارستان خلیج فارس بوشهر می‌گوید شاید مهدی قائدی فردا از دستگاه جدا شود.

به گزارش ایسنا، دکتر جعفر زارعی زاده درباره وضعیت شاکر عنوان کرد: ایشان به دلیل ضربه‌ای که به سرشان زده شد، در کمای کامل است و در آی سی یو حضور دارد. وضعیت هوشیاری ایشان مرتب پایش می‌شود و اما فعلا پایین است و باید ببینیم وضعیت او در ساعات آینده چگونه می شود.

رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس، ادامه داد: متخصصان ما اگر وضعیت بیمار اجازه دهد از فردا او را از دستگاه جدا می‌کنند. این بیهوشی برای او ضرر ندارد زیرا اگر به هوش بیاید و درد باعث بیقراری او شود، خونریزی او افزایش پیدا می کند که به ضرر اوست.

وی درباره شکستگی اندام‌های قائدی، تصریح کرد: وضعیت شکستگی او در اولویت بعدی ماست. تا زمانی که وضعیت هوشیاری او پایدار نشود، بررسی شکستگی‌ها مقدور نیست اما در ظاهر شکستگی نمی‌بینیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.