لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سیاوش اکبرپور:بازیکن تیم ملی، جادوگر داشت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازیکن اسبق تیم استقلال گفت: برخی از مربیان و مدیران فوتبال هستند که برای رسیدن به خواسته شان از جادوگران استفاده می کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا، سیاوش اکبرپور بازیکن اسبق تیم استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار برنا درباره ماجراهای رمالی، جادوگری و فساد در فوتبال حرف های جنجالی به زبان آورد.

*به طور حتم برنامه 90 را تماشا کردید و سوژه اصلی بحث رمالی و جادوگری در فوتبال بود؟
بله از اول تا آخر تماشا کردم

*نظرت چست؟
متأسف هستم از این که باید بگویم حقایق فوتبال بود که بیان شد و تمام این مسایل در فوتبال ایران وجود دارد.

*بیشتر توضیح دهید .
برخی از بازیکنان و مربیان و مدیران فوتبال هستند که برای رسیدن به خواسته شان از جادوگران استفاده می کنند و آنها با این افرادقرار ملاقات می گذارند و با دادن مبالغ بالا دستور و برنامه دریافت می کنند تا با پیروی از نسخه های رمالی به موفقیت برسند و به جرأت هم می توانم بگویم تعدادشان بسیار زیاد است. افراد درجه چندم این کارها را انجام می دهند یا نفرات سرشناس هم وارد این ماجرای جادوگری می شوند. اگر اسم چند نفر را بیاورم شاید باور کردنش سخت باشد بازیکن ملی پوش داشتیم قبل از هر بازی با جادوگر تماس می گرفت.

*خودت چطور؟
من و جادوگری! بروید از هر کسی که می خواهید بپرسید آیا سیاوش اکبرپور دنبال این مسایل بود یا نه و ببینید چه پاسخی دریافت می کنید. من دنبال این کارها نیستم و خداوند را شکر می کنم که در فوتبال به هر جایی که رسیدم با تلاش و تمرین و لطف خداوند و دعاهای خانواده ام بود.

*پیشنهاد در این باره داشتی؟
اخلاقم این قدر تند و بد است که هیچ کس جرأت نمی کند درباره چنین مسایلی نزدیکم شود. این روزها خیلی از فوتبالیست ها به کمپین من علی کریمی هم می پیوندند.

*تو جزو آنها هستی؟
علی کریمی دوست من است و برایش احترام و ارزش زیادی قائل هستم او جزو افتخارات و نوادر فوتبال ماست و هرچه می گویند درست است البته من باید بگویم من زودتر از علی کریمی درباره فساد حرف زدم. من افشاگری های زیادی با مدرک و اسناد انجام دادم اما متأسفانه برخوردی صورت نگرفت. فساد پیکره فوتبالمان را فرا گرفته است باید مسئولان و آنهایی که می توانند برخورد کنند بیایند و با مفسدها برخورد قاطع انجام دهند. برخی از دلالان در این فوتبال هستند که 10 برابر بازیکنان درجه اول درآمد دارند آنها سالی میلیاردها تومان پول بیت المال به جیب می زنند و ثبت یک فوتبالیست 500 میلیون است. آقای دلال ما دارد با هماهنگی مدیر و مربی قیمت را به یک میلیارد می رساند بعد هم پول بیت المال میان چند نفر تقسیم می شود و نباید با این فسادها برخورد شود.

*فکر می کنی این فسادها از بین برود یا نه؟
اگر برخورد قاطعانه از سوی مسئولان مربوطه صورت بگیرد می توان این فسادها را از بین برد و به امید روزی که فوتبال ما پاک پاک شود.

*و در پایان از زلزله کرمانشاه حرف بزن .
نمی دانم چطور و با چه کلماتی عمق فاجعه را بیان کنم اما من هم مثل همه ایرانیان عزادار هستم و با دیدن تصاویر زلزله و کشته شدن بسیاری از هموطنانمان دردناک است. من هم کمکی از دستم برآید انجام می دهم و از تمامی ورزشکاران و هنرمندان می خواهم به یاری حادثه دیدگان بشتابند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.