لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط منجر به مرگ یک زن از کوه صفه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سقوط یک زن از ارتفاع حدود ۱۰۰ متری در یکی از مسیرهای منتهی به قله کوه صفه باعث مرگ او شد.

به گزارش برنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان اظهار کرد: عصر روز گذشته سقوط یک نفر در بخشی از ارتفاعات کوه صفه گزارش و بلافاصله اکیپ تخصصی امداد و نجات کوهستان به محل حادثه اعزام‌ شد.

محمد شریعتی ادامه داد: در این حادثه یک زن حدودا 30 ساله از ارتفاع حدود ۱۰۰ متری در مسیر ۵ رمضان کوه سقوط کرده و در لحظه اولیه جان خود را از دست داده بود.

وی ادامه داد: با توجه به موقعیت؛ جسد این زن با رعایت موارد ایمنی و پس از تهیه کارگاه مربوطه پس از دو ساعت به پایین کوه منتقل و به عوامل نیروی انتظامی تحویل داده شد. علت حادثه توسط پزشکی قانونی و کارشناسان نیروی انتظامی تحت بررسی است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.