لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط مرگبار خانم کارمند پس از طلب حلالیت از همکاران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانم جوانی که دچار مشکل اعصاب و روان بود در اقدامی عجیب ساعت ۹ صبح روز جاری خود را از طبقه چهارم ساختمان در محدوده گلبرگ به پایین پرتاب کرد و فوت شد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سرهنگ سعید اعلی قلی‌پور، رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در تشریح این خبر توضیح داد: این خانم ۲۸ ساله متاهل و فاقد فرزند که کارمند شرکتی خصوصی در محدوده شرق تهران بود در حالی خودکشی کرد که درهای شرکت را پیش از این اقدام خود به روی همکارانش قفل کرده بود.
وی افزود: این خانم جوان که از کارمندان شرکت بود وقتی وارد آپارتمان می‌شود که پیش از او کسی در آنجا حضور نداشت.
سرهنگ قلی‌پور گفت: وی پس از قطع کردن تمامی دوربین‌های مداربسته درب شرکت را به روی همکاران قفل می‌کند و در حالی‌که همکارانش سعی می‌کردند او را نجات دهند، خودش را از پنجره ساختمان به بیرون پرتاب می‌کند.
به گفته رئیس کلانتری 147 گلبرگ، او پیش از هر اقدامی به همکارانش پیام داده بود و از آنها حلالیت طلبیده بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.