لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط مرگبار بلندگو بر سر پسر بچه کرمانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سقوط باند بلندگو در شهر راین در استان کرمان مرگ کودک 13 ساله را رقم زد.

به گزارش برنا ، سید محمد صابری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان  گفت: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه در بخش راین یک کد آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه حادثه ساعت هفت و 41 دقیقه صبح امروز در خیابان ولی عصر (عج) شهر راین اتفاق افتاده است اظهار کرد: متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارده به سر این پسر بچه بعد از گذشتن حدود 20 دقیقه از بروز حادثه، این فرد جان خود را از دست داد.

از روز گذشته تاکنون 20 نفر در آیین عزاداری کرمان، پنج نفر در سیرجان، 2 نفر در بم، 6 نفر در جیرفت و هشت نفر در رفسنجان به دلایل مختلف مصدوم شده و توسط آمبولانس به اورژانس بیمارستان اعزام شده اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.