لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط جوان تهرانی به داخل چاه در وسط خیابان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تخریب دهانه چاه فاضلاب در خیابان حبیب الهی تهران موجب سقوط یک جوان 22 ساله در داخل چاه شد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران  در گفت و گو با خبرگزاری برنا، در مورد این حادثه گفت: این جوان صبح در حال عبور در پارکینگ یک واحد مسکونی چهار طبقه بود که به یکباره دهانه چاه فاضلاب قدیمی تخریب و به داخل چاه سقوط کرد.

وی عمق این چاه را حدود 4 متر اعلام کرد و گفت: با توجه به وجود گاز مسموم در این چاه، آتش نشانان ایستگاه 8 تهران این فرد را بسرعت از چاه فاضلاب خارج و به مکانی امن منتقل کردند.

ملکی بیان کرد: این جوان تهرانی که دچار مسمومیت با گاز و مصدومیت شده بود، از طریق عوامل اورژانس مستقر در محل برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.