لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط از طبقه پنجم پس از مشاجره با صاحبخانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن جوانی پس از درگیری لفظی با صاحبخانه‌اش خود را از طبقه پنجم ساختمانی در تهرانپارس به پایین پرتاب کرد و کشته شد.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، ساعت 22:13  شانزدهم  آبان ، گزارش سقوط زن جوانی از طبقه پنجم ساختمانی در تهرانپارس واقع در خیابان جشنواره به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.
با حضور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تحقیق در محل، تحقیقات مقدماتی آغاز و مشخص شد این زن با پسر 14 ساله و همسرش در آن ساختمان ساکن بوده‌اند و این اتفاق ناگوار پس از مشاجره لفظی او با صاحبخانه رخ داده و همسرش نیز در خانه نبوده است. جسد زن جوان به دستور بازپرس سجاد منافی آذر به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.