لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سرپرست دانشگاه آزاد بابل بعد از گذشت 5 ماه برکنار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی وحید فلاح را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، در متن این حکم آمده است:
«برادر گرامی جناب آقای دکتر وحید فلاح
با اهدای سلام و تحیات
بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل» منصوب می‌شوید.
امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.»
دکتر فرهاد رهبر همچنین طی نامه‌ای از زحمات و تلاش‌های دکتر همایون موتمنی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قدردانی کرد.
وحید فلاح دکتری فلسفه تعلیم و تربیت و برنامه ریزی درسی واحد علوم و تحقیقات تهران دارای سوابق آموزشی و اجرایی در موسسات آموزش عالی، معاون دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد ساری از سال 1386 تاکنون، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری از سال 1380 تا سال 1383، عضو هیأت علمی واحد ساری، رئیس کمیته انضباطی دانشجویی واحد ساری، نماینده رئیس دانشگاه در هیأت نظارت بر تشکل های اساتید استان مازندران از سال 1389 تا سال1391 و ... است.

مراسم معارفه فلاح و تکریم موتمنی صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی بابل و با حضور دکتر محمد صالحی رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و جمعی از مدیران و مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است در مرداد ماه امسال دکتر همایون موتمنی جایگزین حجت الاسلام قلی پور که از نیروهای نزدیک و حامی میرزاده بود ، شد!

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.