لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سرمربی نوجوانان:جام را قرار نیست به تیم هایی بدهند که ۹ امتیاز دارند!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: کسب ۹ امتیاز در مرحله گروهی نقطه امیدواری است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،عباس چمنیان در نشست خبری پس از بازی ایران مقابل کاستاریکا درباره راز موفقیت ایران در جام جهانی عنوان کرد:درست است که ما در مرحله گروهی ۹ امتیاز کسب کردیم اما کار اصلی  در مرحله بعدی است.نباید فراموش کنیم جام را قرار نیست به تیم هایی بدهند که ۹ امتیاز دارند.هر چند می توانم بگویم که کسب ۹ امتیاز نقطه امیدواری است.زدن ۱۰ گل و تنها یک گل خورده نشان می دهد برنامه های ما در دفاع و حمله انجام شده است.

وی درباره اینکه آیا تیم ایران را باید تنها مدعی و گزینه اصلی قهرمانی در جام جهانی دانست یا نه گفت:بدون تردید نه.ما به همه تیم ها در اینجا احترام می گذاریم.

سرمربی ایران درباره عملکرد مثبت دفاعی تیمش در کنار موفقیت در گلزنی اظهار داشت: تیم ما در ساختار دفاعی خوب عمل کرد.ما فرصت های زیادی را به حریفان ندادیم و این مساله باعث خوشحالی است.

چمنیان درباره کارت زردی که در بازی کاستاریکا به غبیشاوی داده شد گفت: کارتی که داور داد اشتباه بود.قطعا ما تقاضای پیگیری این موضوع را داریم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.