لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سرقت اتومبیل آفرود بانوی قهرمان مازندرانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اتومبیل آفرود مسابقه الهه سیف الله پور در همدان ربوده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، الهه سیف الله پور بانوی مازندرانی صبح دیروز مازندران را به مقصد همدان و برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی قهرمانی کشور ترک کرد و بنا به قوانین مسابقات، تمامی اتومبیل‌ها باید شب قبل از مسابقه در پارکینگی که با نام پیچ استاپ اسکان داده شوند.

صبح امروز که روز برگزاری مسابقه بود پس از مراجعه به پارکینگ، جای خالی اتومبیل آفرود سیف الله پور آب سردی شد بر پیکره ورزش مازندران و این قهرمان ارزنده مازندرانی که از بخت‌های نخست مدال آوری در این رقابت‌ها به شمار می‌آمد به جای رقابت با حریفان و مسیر مسابقه، با شکایت و پیگیری برای پیدا کردن اتومبیل ربوده شده اش دست و پنجه نرم خواهد کرد.

نگهبان پارکینگ هم در پاسخ به سوال پلیس آگاهی گفت: نیمه‌های شب دو فرد ناشناس با بیان اینکه مالک خودرو هستند و به دلیل تعمیر مدار خودرو، اتومببل را به بیرون از این مکان بردند که قطعا کوتاهی نگهبان و سخت گیر نبودن وی بی تاثیر در خلق این فاجعه نبوده است.

به گفته سیف الله پور راننده شماره ١٣ تلاش پلیس همدان برای جستجو و یافتن این اتومبیل ادامه دارد هرچند با این بداقبالی دست این قهرمان از رسیدن به مدال ٦٤ در عرصه ورزشی اش کوتاه ماند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.