لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سازمان ملی استاندارد نگاه پلیسی ندارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس سازمان ملی استاندارد ایران می‌گوید این سازمان همراه و مشاور تولیدکنندگان است و در بحث نظارت هرگز نگاه پلیسی ندارد.

به گزارش ایسنا، نیره پیروزبخت در مراسم بزرگداشت روز جهانی استاندارد و قدردانی از واحدهای تولیدی نمونه استان قزوین، اظهار کرد: سازمان ملی استاندارد ایران همراه و مشاور تولیدکنندگان است و در بحث نظارت هرگز نگاه پلیسی ندارد.  

وی با اشاره به شعار امسال سازمان جهانی استاندارد با عنوان " استانداردها شهرها را هوشمندتر می کند"، گفت: منظور از هوشمندی در این شعار هوشمندی همراه با چابکی است.  

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بر شمردن برخی از موفقیت های شاخص سازمان ملی استاندارد در عرصه بین‌الملل، بیان کرد: امروز گردش مالی صنعت حلال در جهان حدود ۲ هزار میلیارد دلار است که جمهوری اسلامی ایران بخش ناچیزی از این گردش را به خود اختصاص داده است.  استان قزوین با توجه به سابقه تاریخی و ظرفیت های متعدد تولیدی می تواند یکی از قطب های گردشگری حلال در کشور باشد.  

به گزارش ایسنا، صبح سه شنبه و با حضور نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و مقامات استانی، مجتمع اداری آزمایشگاهی قزوین افتتاح شد.

نیره پیروزبخت و هیات همراه که صبح سه‌شنبه به استان قزوین سفر کرده است، مجتمع اداری و آزمایشگاهی اداره کل استاندارد استان قزوین را افتتاح کرد. مراحل احداث این مجتمع از سال ۸۶ آغاز شد و در سال ۹۶ تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

این پروژه با هدف تامین فضای اداری و ازمایشگاهی در زمینی به مساحت ۱۴۲۲ مترمربع ساخته شده و با زیر بنای کل ۴۶۳۶ متر مربع و در ۶ طبقه در سایت مجتمع ادارات پونک احداث گردیده است و در احداث این مجتمع علاوه بر رعایت ضوابط و مقررات فنی و ساختمانی از مناسب ترین مصالح و ابزارهایی مطابق با استاندارد استفاده شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.