لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سازمان حمایت نمی‌تواند در قیمت‌گذاری لوازم خانگی دخالت کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی با تاکید بر اینکه سازمان حمایت متوجه اوضاع صنعت لوازم خانگی کشور نیست، گفت: طبق توافقی که در گذشته صورت گرفته، انجمن‌ها می‌توانند مستقیما قیمت‌ها را تعیین کنند و سازمان حمایت نمی‌تواند برای قیمت‌گذاری دخالت داشته باشد.

محمیدرضا غزنوی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری میزان درباره واکنش سازمان حمایت درباره اعلام افزایش قیمت محصولات لوازم خانگی، اظهار کرد: سازمان حمایت همانطور که از اسم آن مشخص است باید هم از مصرف کنندگان و هم از تولیدکنندگان حمایت کند اما، به بهانه حمایت از مصرف کننده توجه‌ای به مشکلات تولیدکنندگان نشده است.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه قیمت ارز، قطعات، محصولات پتروشیمی و فولادی گران شده است، افزود: سازمان حمایت بطور یک جانبه و برای کسب محبوبیت، توجهی به این مسائل ندارد.

وی افزود: از ابتدای سال تمام هزینه‌ها افزایش داشته اما، قیمت لوازم خانگی ثابت مانده، سازمان حمایت به این افزایش‌ها بی توجه است و نگران نابودی تولید نیست.

غزنوی با تاکید بر اینکه سازمان حمایت متوجه اوضاع صنعت لوازم خانگی کشور نیست، گفت: با این نوع مدیریت کردن به جایی نمی‌رسیم.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ادامه داد: طبق توافقی که در گذشته صورت گرفته، انجمن‌ها می‌توانند مستقیما قیمت‌ها را تعیین کنند و سازمان حمایت نمی‌تواند برای قیمت‌گذاری دخالت داشته باشد.

وی گفت: سازمان حمایت به راحتی به شرکت‌های دولتی اجازه افزایش قیمت می‌دهد، اما نوبت به بخش خصوصی که می‌رسد ادعای قانونمداری بودن می‌کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.