لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سارقان جواهرفروشی در اردکان دستگیر شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی اردکان گفت: سارقان جواهر فروشی در این شهرستان کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند .

سرهنگ سید رضا صادقیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ظهر امروز در تماسی که با پلیس 110گرفته شد، گزارش سرقت از یکی جواهری فروشی دریافت شد.
وی اضافه کرد: پس از حضور ماموران در محل سرقت و با همکاری مقام قضایی اقدامات پلیسی و طرح مهار در استان یزد برای شناسایی سارقان در دستور کار قرار گرفت و به اجرا درآمد .
این مسئول تصریح کرد: با تیزهوشی سربازان امام زمان(عج) در نیروی انتظامی کمتر از یک ساعت سارقان شناسایی و دستگیر شدند.
صادقیان بدون اشاره به تعداد سارقان و نحوه سرقت آیا از سلاح سرد یا گرم سرقت استفاده شد، گفت: سارقان از افراد رهگذری بودند.
ظهر امروز در فضای مجازی شهرستان اردکان فیلمی مبنی بر سرقت دو فرد از یک طلافروشی پخش و از مردم تقاضا شد، سارقان را شناسایی کنند و تحویل ماموران انتظامی دهند که خوشبختانه این عمل صورت گرفت .
اردکان 98 هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.