لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

زندان لوکس شاهزادگان سعودی در هتل 5 ستاره!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هافینگتون پست مدعی شد: متهمان بلند پایه سعودی در یک هتل 5 ستاره بازداشت شده اند.

به گزارش العالم -- هافینگتون پست عربی عنوان کرد هتل 5 ستاره "ریتز کارلتون" که در جاده مکه- ریاض قرار دارد و میزبان ترامپ و خانواده اش و بسیاری از میهمانان خارجی ریاض بوده از شب 4 نوامبر هیچ میهمانی را نپذیرفته است و احتمالا به بازداشتگاه شاهزادگان و وزرا و تجار متهم به فساد تبدیل شده است.

هافینگتون پست می افزاید: این هتل ساعت یازده ظهر کلیه کارمندان خود را نیز مرخص کرده است، تخلیه "ریتز کارلتون" احتمال تبدیل شدن آن به محلی برای بازجویی از متهمین بلند پایه را افزایش می دهد.

این خبرگزاری همچنین به مطلبی که "نیویورک تایمز" در مورد پلمپ بخش پرواز هواپیماهای اختصاصی فرودگاه های سعودی نوشته اشاره می کند و می نویسد احتمالا ولیعهد قصد داشته مانع فرار تعداد بیشتری از ثروتمندان این کشور به خارج شود.

این روزنامه می افزاید: چنانچه به سایت هتل "ریتز کارلتون" مراجعه کنید نیز با پیام «همه اتاق ها رزو شده اند» مواجه خواهید شد و گزینه دیگر هتل های عربستان به نمایش در خواهد آمد که می تواند نشانه ادامه وضعیت موجود برای مدت زمانی طولانی باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.