لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رویارویی جالب انگلیسی ها با شمال آفریقا در جام جهانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم ملی انگلستان امروز در قرعه کشی جام جهانی 2018 با تونس ،بلژیک و پاناما هم گروه شد.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز ، از جام جهانی 1986 انگلیس ها تاکنون با هر 4 تیم برتر شمال آفریقا هم گروه بوده اند و هرگز در برابر انها شکست نخورده و حتی گل هم نخورده اند.

انگلستان در جام جهانی 1986 مکزیک با مراکش هم گروه بود که مقابل این تیم شمال آفریقا به تساوی 0 بر 0 رضایت داد.در جام جهانی 1990 ایتالیا تیم بریتانیایی با مصر در مرحله مقدماتی هم گروه بود که با شکست 1 بر 0 این تیم بعنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد.جالب اینجاست که انگلستان در مرحله یک چهارم نیز با تیم شگفتی ساز کامرون برخورد کرد و پس از تساوی 2 بر 2 در وقت های قانونی در پایان 120 دقیقه حریف خود را 3 بر2 شکست داد.انگلیس موفق به صعود به جام جهانی 1994 ایالات متحده نشد اما در جام جهانی 1998 اینبار با سومین تیم شمال آفریقا تونس هم گروه شد و این تیم را 2 بر0 شکست داد.انگلیسی ها در جام جهانی 2002 به تیم های شمال آفریقا نخوردند اما با نیجریه در گروه خود به تساوی 0 بر0 رضایت دادند.در جام جهانی 2006 انگلستان در گروه مقدماتی به تیم های آفریقایی نخورد و توانست نماینده کونکاکاف یعنی ترینیداد و توباگو را 2 بر 0 شکست دهد اما در جام جهانی 2010 نوبت به چهارمین تیم شمال آفریقا یعنی الجزایر رسید که تیم بریتانیایی را 0 بر 0 متوقف کند.در جام جهانی 2014 اینبار نماینده دیگر کونکاکاف یعنی کاستاریکا موفق شد انگلستان را 0 بر 0 متوقف کند و قهرمان جام جهانی 1966 با افتضاح برزیل را ترک کرد.حالا در جام جهانی 2018 انگلستان دوباره به تونس برخورد کرده است.سرنوشت چه خوابی برای بریتانیا یی ها دیده است،این چیزی است که باید تا سال آینده صبر کرد و دید آیا تونسی ها هم انگلستان را می توانند متوقف کنند؟

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.