لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

روند معاملات آتی سکه در یک نگاه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روز گذشته در بورس کالای ایران ۹ هزار و ۲۴۳ قرارداد آتی سکه به ارزش یک هزار و ۳۷۸ میلیارد ریال داد و ستد شد.

sekke01به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، روز گذشته هر ۵ سررسید آتی سکه بر خلاف روز ماقبل خود روندی نزولی طی کردند و با اندکی کاهش به کار خود پایان دادند؛ به طوری که سکه طلا تحویل آبان ماه ۰.۱۳ درصد افت کرد و با رقم یک میلیون و ۳۳۵ هزار تومان داد و ستد شد. در این سررسید ۳۷۳ قرارداد داد و ستد شد.

در همین حال قرارداد آتی سکه طلا سررسید دی ماه نیز در حالی با داد و ستد ۵۶ قرارداد مواجه شد که با رقم یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت و افت ۰.۱۳ درصد را تجربه کرد.از سوی دیگر سکه طلا تحویل اسفند ماه ۹۶ نیز با رقم یک میلیون و ۴۱۶ هزارتومان داد و ستد شد که ۰.۱ درصد افت داشت. در این سررسید ۲۶۹ قرارداد معامله شد.

قرارداد آتی سکه تحویل اردیبهشت ماه سال ۹۷ در حالی معامله ۹۱۷ قرارداد را تجربه کرد که با  افت ۰.۱۳ درصدی  و قرار گرفتن در عدد یک میلیون و ۴۵۷ هزارتومان به کار خود پایان داد.

در آخر سکه در سررسید تیر ماه سال  که۹۷ که با بیشترین قرارداد مواجه شد و رقم ۷ هزار و ۶۲۸ را ثبت کرد، با ۰.۱۹ درصد افت با رقم یک میلیون و ۵۰۶هزارتومان داد و ستد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.