لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

روند صعودی قیمت طلا در هفته آینده ادامه خواهد یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی امیدوارند که قیمت طلا در روزهای آینده با افزایش روبرو شود.

once724uبه گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، تحلیلگران اقتصادی در نظرسنجی جدید اعلام کرده اند که ادامه روند نزولی ارزش دلار آمریکا موجب خواهد شد تا قیمت طلا در روزهای آینده نیز با افزایش همراه گردد.

بر اساس این گزارش اظهارات استیون منوچین وزیر دارایی آمریکا درباره حمایت از کاهش ارزش دلار تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا در روزهای اخیر داشته است.

قیمت جهانی طلا در هفته گذشته نیز برای ششمین بار در 7 هفته اخیر با افزایش نسبی روبرو شده است. البته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعدا با زیر سئوال بردن اظهارات وزیر دارایی این کشور، از تقویت ارزش دلار حمایت کرده است.

در نظرسنجی این هفته 21 کارشناس ارشد اقتصادی وال استریت شرکت کرده اند که از این تعداد 11 نفر معادل 52 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت. 8 نفر معادل 38 درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا در هفته آتی کاهش می یابد و 2 نفر معادل 10 درصد نیز تاکید کردند قیمت طلا در این مدت تغییری نمی کند.

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 708 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد هم 436 نفر معادل 62 درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند، 190 نفر معادل 27 درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا با کاهش روبرو می شود و 82 نفر معادل 12 درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا در این مدت تغییری نمی کند.

هفته گذشته نیز 71 درصد کارشناسان اقتصادی وال استریت و 61 درصد فعالان اقتصادی مین استریت پیش بینی کرده بودند که قیمت طلا با افزایش روبرو می شود.

قیمت طلا در هفته ای که گذشت به 1350 دلار رسیده که این رقم نشانگر رشد 1.3 درصدی قیمت طلا بوده است.

در سال 2017 میلادی، 62 درصد پیش بینی های کارشناسان اقتصادی وال استریت و 59 درصد پیش بینی های فعالان اقتصادی مین استریت درباره قیمت طلا درست بوده است.

افشین نبوی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری ام کی اس بر این باور است که سطح مقاومتی قیمت طلا در روزهای آینده 1375 دلار است و سطح حمایتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1345 دلار خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.