لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رودخانه دز نوجوان 17 ساله را با خود برد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل آتش نشانی دزفول از غرق شدن نوجوان 17 ساله در رودخانه دز خبر داد.

عبدالحسین معظم فر، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول بیان داشت: غرق شدن یک نوجوان در ساعت 10:20 دقیقه روز یکشنبه به سامانه 125 اطلاع رسانی شد.

وی اظهار کرد: پس از دریافت گزارش حادثه، اکیپی از ناجیان غریق مستقر در محدوده پارک ساحلی دووه به همراه آتش نشانان به محل حادثه  واقع در نزدیکی قصر روناش اعزام و گشت زنی در این محل آغاز شده است.
معظم فر اذعان داشت: پس از هماهنگی با مدیریت سد تنظیمی و پایین آوردن دبی رودخانه 2 گروه از غواصان این سازمان برای یافتن جسد این نوجوان در محدوده دووه و پل  قدیم اقدام به غواصی کردند که تاکنون بی نتیجه بوده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول تصریح کرد: این نوجوان 17 ساله ، به همراه 2 نفر از دوستانش در منطقه ممنوعه اقدام به شنا کرده بود که غرق شد.
براساس این گزارش، این هفدهمین قربانی رودخانه دز از ابتدای امسال تاکنون است.

منبع:رکنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.