لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رهایی گروگان 12 ساله از چنگ آدم ربایان در مشهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پسر12 ساله ای که در پی اختلاف مالی در مشهد ربوده شده بود با تلاش پلیس از چنگ آدم ربایان رها شد و به آغوش خانواده بازگشت.

سردار قادر کریمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آدم ربایان در پی اختلاف مالی با فردی پسر وی را از منزلش واقع در خیابان مصلای مشهد ربوده و در قبال آزادی او تقاضای 2 میلیارد ریال پول نقد کردند.
وی گفت: پلیس مبارزه با جرایم جنایی آگاهی طی رد زنی اطلاعاتی یکی از عوامل آدم ربایی را شناسایی و محل اختفای آنان و گروگان را که کوههای خلج در جنوب مشهد پیدا کرده و برای آزادی گروگان وارد عمل شد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: آدم ربایان در پی حضور پلیس در محل اختفای آنها از تاریکی شب استفاده و فرار کردند با این حال ماموران پسر ربوده شده را آزاد نموده و سالم به خانواده اش بازگرداند. تحقیقات برای دستگیری عاملان این آدم ربایی ادامه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.