لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رشوه عبدالعزیز بن فهد به محمد بن سلمان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجتهد، فعال شبکه های اجتماعی که فعالیت های پشت پرده خاندان سعودی را افشا می کند، در تازه ترین توئیت خود از تعهد یکی از شاهزادگان مغضوب برای پرداخت رشوه به ولیعهد عربستان خبر داد.

مجتهد در توئیت خود نوشت: عبدالعزیز بن فهد پس از آنکه از میزان دارایی خود خبر داد، به یکی از کاخ ها منتقل شد، او در آنجا متعهد شد بخش زیادی از سرمایه اش را به محمد بن سلمان تحویل دهد، ولیعهد نیز به او وعده داد در صورتی که تعهدش را اجرایی کند، آزاد می شود و می تواند از کشور خارج شود. این شاهزاده در روزهای اولیه بازداشت، اوضاع نابسامانی داشت اما در حال حاضر شرایطش بهتر شده است.

همچنین العالم گزارش داد:در ادامه بازداشتهای گسترده و بی سابقه در عربستان خبرهای درج شده در برخی نشریات معتبر انگلیس از بازداشت بیش از بیست نفر از افسران بلند پایه این کشورحکایت دارد .

با بازداشت این نظامیان شمار افراد سرشناس  بازداشت شده در هفته های اخیر در عربستان  به بیش از دویست نفر رسیده است که چهار وزیر و  یازده شاهزاده از جمله ولیعهد سابق این کشور نیز جزو بازداشت شدگانند.
برخی منابع ناکامی فرماندهان نظامی در جنگ یمن را علت بازداشت برخی از این فرماندهان اعلام کردند .
وال استریت ژورنال هم نوشت محمد بن سلمان ولیعهد سعودی که کارزار مبارزه با مفاسد اقتصادی را در این کشور براه انداخته علاوه بر بازداشت شماری از شاهزادگان و ثروتمندان سعودی بیش از دو هزار حساب مربوط به این افراد رانیز مسدود کرده است.
به گفته برخی منابع خبری محمد بن سلمان واگذاری حدود هفتاد درصد از ثروت این افراد به دولت  را شرط ازادی انان اعلام کرده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.