لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رحمانیان:درگيري هاي سياسي دامن جامعه را مي گيرد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برخي از  افرادي که قبلا در مسند امور بودند هيجان زده هستند و مسئوليني که در حال حاضر در قدرت هستند، بايد خويشتن داري بيشتري کنند.

مهدي رحمانيان، مدير مسئول روزنامه شرق در گفتگو با خبرگزاري آريا در تحليل خود از بحث ها و چالش هاي شديد جاري ميان برخي از مسئولان نظام گفت: اين بحث ها و چالش ها اقتضائات يک جامعه پويا و زنده است و در جامعه پويا اين اختلافات وجود دارد. البته ممکن است به روش برخوردها و مواجهه با اختلافات نقد وجود داشته باشد که نقد به جايي است. يک جامعه پويا و زنده بايد بالغ باشد و رفتار از سر بلوغ انجام دهد. اين ايراد وارد است و مي توان به گونه اي ديگر با اين چالش ها واختلاف نظرها مواجه شد.
مدير مسئول روزنامه شرق در خصوص تاثير اين نوع درگيري ميان مسئولين بر جامعه و مردم گفت: شايعاتي که در جامعه در رابطه با برخي افراد و مسئولين گفته مي شود به يک شکلي براي جامعه حکم تاييد را دارد و نگران کننده است. مردم گمان مي کنند با جامعه اي از مديران مواجه هستند که رعايت موضوعاتي را که خودشان مي گويند را نمي کنند که اين قطعا آفت زا است. ضمن اينکه به اصل اختلاف ميان جوامع و مسئولان ايرادي وارد نمي دانم و بسيار هم خوب است اما نوع مواجهه با اين اختلافات تعيين کننده بلوغ يک جامعه است و اگر رفتار از سر عصبانيت و هيجان صورت گيرد، نتيجه آن مي شود چيزي که اکنون شاهد آن هستيم. اما اگر يک برخورد منطقي و چارچوب داري باشد، ديگر اين گونه اتهامات مطرح نمي شود.
مهدي رحمانيان در توصيه خود براي اصلاح رفتارهاي تخريبي گفت: " الناس علي دين ملوکهم "مردم به رفتار مسئولان خود نگاه مي کنند که مي تواند آفاتي را در جامعه به همراه داشته باشد. اين موضوع نيازمند دقت و خويشتن داري بيشتري از سوي مسئولين است. برخي از  افرادي که قبلا در مسند امور بودند هيجان زده هستند و مسئوليني که در حال حاضر در قدرت هستند بايد خويشتن داري بيشتري کنند تا اين آفات که ممکن است دامنگير جامعه شود را کاهش دهند. توصيه مي شود مواجهه ها مبتني بر قانون باشد و رفتار غير قانوني صورت نگيرد و مسئوليني که در مسند قدرت هستند خويشتن داري بيشتري از خود نشان دهند.  

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.