لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رباح ماجر سرمربي تيم ملي الجزاير شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فدراسيون فوتبال الجزاير تاييد کرد که رباح ماجر، اسطوره فوتبال اين کشور، به عنوان سرمربي جديد تيم ملي الجزاير انتخاب شده است.

به گزارش "ورزش سه"، لوکاس آلکاراس اسپانيايي 6 ماه بعد از انتخابش به عنوان سرمربي الجزاير، از اين پست کنار گذاشته شد و ماجر که پيش از اين در سال هاي 1993، 1999 و 2002 هدايت اين تيم را برعهده داشت، براي بار چهارم به عنوان سرمربي الجزاير انتخاب شد. او پنجمين سرمربي الجزاير در سه سال اخير است.

ماجر که در سال 1987 به عنوان مرد سال آفريقا انتخاب شده بود، اکنون بايد الجزاير را به رقابت هاي جام ملت هاي آفريقاي 2019 کهه در کامرون برگزار خواهد شد، برساند. ديدار مقابل نيجريه در مقدماتي جام جهاني 2018، اولين حضور رسمي ماجر روي نيمکت الجزاير خواهد بود؛ هرچند اين تيم از رسيدن به جا م جهاني روسيه بازمانده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.