لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رایان گیگز هدایت تیم ملی ولز را برعهده گرفت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رایان گیگز جانشین کریس کولمن می شود که این تیم را در رقابت های یورو ۲۰۱۶ تا مرحله نیمه نهایی هدایت کرد اما در ماه نوابر برای نشستن بر روی نیمکت ساندرلند راهی لیگ برتر جزیره شد.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز به نقل ازeuronews: فدراسیون فوتبال ولز روز دوشنبه از امضای قراردادی چهارساله با رایان گیگز، ستاره سابق منچستر یونایتد خبر داد.

رایان گیگز که سالها به عنوان بازیکن پیراهن تیم ملی ولز را به تن کرده حالا در چهل و چهار سالگی جانشین کریس کولمن می شود که این تیم را در رقابت های یورو ۲۰۱۶ تا مرحله نیمه نهایی هدایت کرد اما در ماه نوابر برای نشستن بر روی نیمکت ساندرلند راهی لیگ برتر جزیره شد.

گیگز پس از بدست گرفتن سکان هدایت تیم ملی کشورش گفت: «همیشه گفته اند که داشتن سابقه خوب به عنوان بازیکن لزوما به معنای موفقیت در حرفه مربی گری نیست اما من فکر می کنم همه چیز به فرد بستگی دارد. من همانند زمانی که بازیکن حرفه ای بودم عمل خواهم کرد. تمام توانم را خواهم گذاشت و لذت خواهم برد.»

گیگز ۶۴ بار طی سالهای ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۷ پیراهن تیم ملی ولز را به تن کرد اما به دلیل غیبت زیاد در دیدارهای بین المللی، به خصوص مسابقات دوستانه محبوبیت زیادی نزد فوتبالدوستان این کشور نداشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.