لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

راز تیراندازی امروز در خیابان طالقانی تهران چه بود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افراد ناشناسی که صبح امروز شیشه‌های یک مغازه صنایع دستی را در خیابان طالقانی تهران با اسلحه شکسته و فرار کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

افراد ناشناس با شلیک به شیشه های یک مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی تهران از محل متواری شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا،  مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد با توجه به حساسیت این موضوع، پلیس تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی افراد تیرانداز آغاز کرده است.

بنا بر این گزارش، خسارت وارد شده به این مغازه در دست بررسی است و شواهد نشان می دهد فقط شیشه های بیرونی مغازه به طور کامل تخریب شده است.

بررسی های اولیه نشان می دهد متهمان از تفنگ ساچمه ای استفاده کردند. تحقیقات پلیس برای واکاوی این ماجرا ادامه دارد.

همچنین برنا گزارش داد:افراد ناشناسی که صبح امروز شیشه‌های یک مغازه صنایع دستی را در خیابان طالقانی تهران با اسلحه شکسته و فرار کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

افراد ناشناسی که صبح امروز شیشه‌های یک مغازه صنایع دستی را در خیابان طالقانی تهران با اسلحه شکسته و فرار کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

خبرها حاکی از آن است که پلیس عوامل دخیل در این تیراندازی را دستگیر کرده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.