لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ذره بین جدید روی بهره وری نخبگان سرباز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مخاطبان این ابلاغیه باید فهرستی از طرح های تحقیقاتی انجام شده توسط این نخبگان طی سال های 1394 تا 1396 را تهیه و ارسال کنند تا بانک اطلاعاتی مربوط به این پروژه ها، تکمیل شود.

khorasan629به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز،روزنامه خراسان در ستون ویژه های خبری خود نوشت:

طبق ابلاغیه جدید یک مقام مسئول به تعدادی از سازمان ها و ادارات دولتی که از خدمات نخبگانی که دوره سربازی خود را در آن مراکز می گذرانند، تاکید شده است مخاطبان این ابلاغیه باید فهرستی از طرح های تحقیقاتی انجام شده توسط این نخبگان طی سال های 1394 تا 1396 را تهیه و ارسال کنند تا بانک اطلاعاتی مربوط به این پروژه ها، تکمیل شود. همچنین دستگاه هایی که پیگیر تداوم حضور سربازان نخبه در آن جا هستند باید فهرست نیازها و دلایل خود را جهت تصمیم گیری ارسال کنند.
طرح جدید دولت برای حمایت از صنایع دریایی
بر اساس درخواست یک عضو کابینه که با موافقت مسئولان ارشد اجرایی، در نوبت ابلاغ رسمی قرار گرفته، مقرر شده منظور حمایت از صنایع داخلی،  ورود، ترخیص و ثبت شناورهای مستعمل خارجی اعم از لنج های چوبی، فلزی و دیگر شناورهای مستعمل با عمر بالای 10 سال ممنوع شده و دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور ضمن نظارت بر حسن اجرای این دستور، باید گزارش های دوره ای خود را به مسئولان اجرایی ارائه کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.