لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دیدار ۳ ساعته فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن تشریج جزئیات دیدار ۳ ساعته بیش از ۷۰ عضو فراکسیون امید رئیس دولت اصلاحات، از بحث درمورد مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این جلسه خبر داد.

بهرام پارسایی در تشریح مباحث مورد بحث در این دیدار خاطرنشان کرد: در این جلسه به‌طور کلی به مباحث روز پرداختیم که بر این اساس، ابتدا آقای دکتر عارف گزارشی درباره مسائل مختلف و همچنین عملکرد فراکسیون پرداختند و در ادامه نیز چند نفر از اعضای فراکسیون، نکاتی را مطرح و نقطه‌نظرات خود عنوان کردند. نماینده اصلاح‌طلب شیراز در مجلس یادآور شد: در این راستا، درباره انتظاراتی که از دولت وجود دارد، مطرح شد، همچنین درباره انتظارات از مجلس صحبت‌هایی داشتیم، در ادامه درباره تعامل مجلس و دولت نیز صحبت کردیم. وی افزود: همچنین درباره انتظاراتی که مردم از فراکسیون امید دارند، صحبت کردیم. همچنین درباره وعده‌هایی که به‌طور کلی به مردم داده شده و انتظارات برحقی که مردم از مسئولان دارند، نکاتی مطرح شد. جماران نوشت؛ سخنگوی فراکسیون امید مجلس درپاسخ به این سوال که آیا درمورد مسائل مربوط به محدودیت‌های رئیس دولت اصلاحات بحثی صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: می‌توانیم بگوییم که درباره تمامی مسائل روز ازجمله این مسائل اشاره شد. درباره مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بحث‌هایی مختلف داشتیم که البته این مطالب عمدتا ازسوی نمایندگان مطرح شد و این‌طور نبود که مثلا رئیس دولت اصلاحات درباره این مسائل صحبت کند. پارسایی تصریح کرد: رئیس دولت اصلاحات نیز در پایان جلسه، جمع‌بندی دقیقی از مسائل داشته و نکاتی را مطرح کردند.

منبع:آرمان امروز

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.