لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دوربین‌ها از ورود به لیگ یک هم منع شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سازمان لیگ دوربین‌های تلویزیونی را در لیگ دسته اول هم به ورزشگاه‌ها راه نخواهد داد.

به گزارش ایسکانیوز، سازمان لیگ بعد از اینکه مانع ورود دوربین‌های صدا و سیما برای تهیه گزارش و مصاحبه از مسابقات لیگ برتر شد . اکنون تصمیم گرفته در بازی‌های لیگ دسته یک هم دوربین‌های برنامه‌های تولیدی صدا و سیما را به ورزشگاه‌ها را ندهد و مانع از تولید محتوا برای برنامه‌های تلویزیونی در لیگ دسته اول بشود.

در حال حاضر مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با مسئولان سازمان صدا و سیما بر سر مبلغ حق پخش تلویزیونی اختلاف نظر دارند و همین مساله باعث شده که دوربین‌های برنامه‌های تولیدی صدا و سیما به ورزشگاه‌ها راه داده نشوند.

هفته یازدهم لیگ دسته اول روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.