لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دلار گران شد/سکه طرح جدید یک میلیون و ۳۱۴ تومان شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در نخستین ساعت معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا با ۳ تومان افزایش به ۴۰۱۷ تومان رسید. در عین حال سکه طرح جدید یک میلیون و ۳۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین ساعت معاملات امروز بازار آزاد تهران، دلار با ۳ تومان افزایش قیمت به ۴۰۱۷ تومان رسید. همچنین هر یورو ۴۷۸۵ تومان، پوند ۵۳۶۳ تومان، درهم امارات ۱۱۲۰ تومان و لیر ترکیه ۱۱۴۲ تومان است.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۵۵۰۰ تومان کاهش به یک میلیون و ۳۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. در عین حال هر سکه طرح قدیم یک میلیون و ۲۷۲ هزار تومان، نیم سکه ۶۶۶ هزار تومان، ربع سکه ۳۸۶ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲۵۳ هزار تومان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.