لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دلار دوباره به کانال ۴ هزار تومان وارد شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت هر دلار آمریکا با ۱۰ تومان افزایش، به ۴۰۰۷ تومان رسید و یورو هم ۹۰ تومان گران شد.

arz729به گزارش خبرگزاری برنا، در نیمه معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا با ده تومان افزایش، به ۴۰۰۷ تومان رسید و دوباره به کانال ۴ هزار تومانی بازگشت؛ این در حالی است که قیمت در آغاز خرید و فروش‌های امروز، به ۳۹۹۵ تومان رسیده بود.

در عین حال، هر یورو با ۹۰ تومان افزایش به ۴۸۱۵تومان رسید؛ در عین حال هر پوند ۵۳۴۵ تومان، درهم امارات ۱۱۱۴ تومان و لیر ترکیه ۱۱۲۹ تومان است.

هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۶۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید؛ در عین حال سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، نیم سکه ۶۶۳ هزار تومان، ربع سکه ۳۸۲ هزار تومان و سکه یک گرمی هم ۲۵۲ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۰۴ دلار و ۳۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۲۴ هزار و ۲۷۵ تومان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.