لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستیاری محمد تقوی در استقلال به دلیل کارشناسی در BBC متوقف شد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از روز ورود شفر به ایران صحبت‌هایی مبنی بر دستیاری محمد تقوی مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری صددرانیوز؛ روزنامه ورشی گل امروز نوشت:پروژه دستیاری محمد تقوی در استقلال به دلیل کارشناسی در بی بی سی متوقف شد.

وینفرد شفر که به ایران آمد تا هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، ارتباطی با محمد تقوی بازیکن سابق آبی‌ها داشت و درباره بعضی از مسائل با او صحبت کرد. بعد از این اتفاقات صحبت‌هایی در رابطه با دستیاری محمد تقوی در استقلال شنیده شد. اتفاقی که تا به امروز نیفتاده و روزنامه گل در تازه‌ترین خبر درباره تقوی  نوشته که کارشناسی تقوی برای یکی از شبکه‌های ایرانی ماهواره باعث این شده که پروژه دستیاری او، بیرون از باشگاه متوقف شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.