لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری ۳نفر دیگر در خصوص پرونده اختلاس آب‌وفاضلاب روستایی اردبیل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری سه نفر دیگر در خصوص پرونده اختلاس آب‌وفاضلاب روستایی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش برنا،ناصر عتباتی اضافه کرد: در پی کشف سوءاستفاده مالی در شرکت آب و فاضلاب روستایی دادستانی با ورود زودهنگام تحقیقات خود را آغاز کرد.

وی افزود: در ابتدا سه نفر شامل یکی از پیمانکاران این شرکت به همراه دو نفر از کارکنان در رابطه با این پرونده دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل متذکر شد: با این وجود با تداوم بررسی‌ها، تعداد دستگیر شده ها در رابطه با اختلاس میلیاردی در شرکت آبفار روستایی این استان از ۳ نفر به شش نفر افزایش یافت.

وی تصریح کرد: از شش نفر بازداشت شده دو نفر پیمانکار و چهار تن کارمندان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هستند و میزان اختلاس مالی در این مرحله از بررسی پرونده بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است.

عتباتی با تأکید به اینکه بررسی این پرونده همچنان ادامه دارد، ادامه داد: تلاش می شود تمام ابعاد این پرونده روشن شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.