لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری کلاهبردار 500 میلیونی پیامکی در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زنی که عامل کلاهبرداری پیامکی ۵۰۰ میلیون ریالی در مازندران بود به دام افتاد.

سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  گفت: کارآگاهان سایبری پلیس فتا مازندران زنی را که با فریب مردم اقدام به کلاهبرداری پیامکی کرده بود، دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم به هویت س. ق در شهر اندیشه استان تهران شناسایی شد، افزود: ماموران پلیس با اخذ نیابت قضائی به شهرستان مذکور عزیمت و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: در بازدید از مخفیگاه متهم تعداد ۲۳ عدد کارت عابربانک به همراه تعدادی سیم کارت و کپی شناسنامه جعلی کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس فتا مازندران افزود: با بررسی‌ های تخصصی و اطلاعاتی مشخص شد متهم علاوه بر فرد مذکور، اقدام به کلاهبرداری از ده‌ ها نفر با همین شیوه و شگرد کرده بود.

سرهنگ محمدنژاد میزان این کلاهبرداری را بیش از ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: پرونده به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.