لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری متهم به قتل برادر در بوشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که متهم به قتل برادرش است کمتر از چهار ساعت از وقوع قتل، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، خلیل واعظی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: بامداد روز گذشته پلیس شهرستان بوشهر در جریان یک فقره قتل در محله سرتل بوشهر قرار گرفت که طی آن جوانی به قتل رسیده است.

وی افزود: پلیس با حضور در محل قتل، فردی را مشاهده کرد که با ضربات فراوان چاقو در نقاط مختلف بدنش فوت کرده و برادرش به پلیس گفت که در جریان درگیری با سارقان این وضعیت شکل گرفته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: پلیس با بررسی صحنه قتل و پس از چهار ساعت از وقوع این حادثه، برادرش را به عنوان مظنون به پلیس آگاهی فراخواند که در نهایت و پس از 12 ساعت بازجویی تخصصی، فاش کرد که به علت اختلافات خانوادگی برادرش را به قتل رسانده است.

واعظی عنوان کرد: متهم به قتل با قرار قانونی به زندان فرستاده شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.