لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری قاتل در کمتر از ۲ ساعت در زاهدان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان از دستگیری قاتل در کمتر از ۲ ساعت در زاهدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان با اعلام این خبر، افزود:  در کسب خبری مبنی بر قتل مردی ۳۵ ساله بر اثر چاقو خوردگی بررسی موضوع در دستور کار آگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

ملاشاهی  افزود: کارآگاهان پس از بررسی صحنه و تحقیقات اولیه پلیسی دریافتند که مقتول با یکی از ساکنان آپارتمان محل سکونت خود به دلیل محل پارک خودرو درگیر و به وسیله چاقو به قتل رسیده است و قاتل بلافصله از صحنه جرم متواری شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی قاتل را شناسایی ودر کمتر از ۲ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به تحویل متهم به مقام قضائی جهت سیر مراحل قانونی  افزود: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.