لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری سارق مسلح طلا و جواهرات در خاش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: سارق مسلح طلا و جواهرات در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی اظهار کرد: در راستای ارتقای احساس امنیت شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظم و امنیت و در پی چندین فقره سرقت طلا و زیور آلات طی هفته های اخیر در شهرستان خاش شبکه منابع فعال و کلیه عوامل بسیج شدند.

وی افزود: با استفاده از امکانات درون و برون سازمانی، تیم ویژه‌ای از ماموران آگاهی و اطلاعات تشکیل و دستگیری این سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان  قرار گرفت.

سرهنگ دوم ثمره حسینی بیان کرد: مأموران این شهرستان حین گشت زنی های هدفمند در نقاط جرم خیز یک سارق سابقه دار مسلح را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی ازمخفیگاه متهم یک دستگاه خوردو پژو 405 سرقتی، یک قبضه کلت کمری به همراه مهمات مربوطه و مقدار قابل توجهی طلا و جواهرات کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه سارق پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به 5  فقره سرقت اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس، اذعان کرد: شهروندان خاشی در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه با تلفن فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

سرهنگ دوم ثمره حسینی اظهار کرد: دستگیری مخلان امنیت و آرامش در این شهرستان نتیجه تعامل و همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس است و دقت در تحرکات مشکوک  افراد و گزارش آن به پلیس، نقش بسیار زیادی در موفقیت ها و نتایج ماموریت های پلیس و ایجاد امنیت در منطقه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.