لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری سارق لوازم خودروهای غرب تهران با عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس کلانتری ۱۵۴ چیتگر از دستگیری سارق لوازم خودروهای غرب تهران با عملیات تعقیب و ‌گریز ماموران خبر داد.

به گزارش برنا ؛سرهنگ حبیب آقایی اظهار داشت: عوامل گشت کلانتری حین گشت زنی در بزرگراه فتح با یک دستگاه سمند مواجه شدند که بصورت مشکوک در کنار یک پژو ۴۰۵ پارک کرده بود.

وی افزود: در همین حین یک نفر که یک دستگاه ضبط و پخش سمند در دست داشت سریعا با مشاهده ماموران از محل متواری شد.

آقایی گفت: ماموران بلافاصله با استعلام پلاک سمند متوجه شدند که پلاک مربوط به پراید است.

وی افزود: متعاقبا با محرز شدن پلاک جعلی، خودرو توسط ماموران تعقیب و به راننده دستور ایست داده شد ولی توجه با بی توجهی راننده و اقدام به فرار وی ماموران ابتدا یک تیر مشقی به سمت خودرو شلیک کردند.

رییس کلانتری ۱۵۴ گفت: راننده بدون توجه به فرمان ایست و تیر مشقی شلیک شده به فرار خود ادامه داد و این بار ماموران با شلیک دو تیر هوایی خواستار توقف خودرو شدند که بازهم راننده به فرار خود ادامه داد و سرانجام ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، سه تیر به سمت لاستیکهای خودرو شلیک کردند که علی رغم پنجر شدن بازهم راننده سمند به گریز خود پایان نداد که در نهایت ماموران با ادامه تعقیب و گریز، وی را در محل مناسب دستگیر کردند.

وی گفت: بررسی های ماموران نشان داد که فرد مذکور سارق بوده  از وی ۷ دستگاه ضبط و پخش، ۴ دستگاه ساب، ۳ دستگاه آمپلی فایر و تعداد زیادی کارت عابر بانک مسروقه کشف و ضبط شد.

به گفته آقایی نامبرده پس از انتقال به کلانتری صراحتا اقرار کرد که حدود دو ماه است در منطقه غرب تهران به سرقت لوازم و محتویات می پردازد که تعدادی از شکات این منطقه نیز وی را شناسایی کردند و پرونده متشکله در این خصوص در حال سیر مراحل قانونی است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.