لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگيري 8 عضو يک شرکت هرمي در فرديس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان فرديس گفت: هشت عضو شرکت هرمي که با ترفند‌هاي مختلف و به عنوان بازاريابي شبکه‌اي از نقاط مختلف کشور به عضو گيري اقدام مي‌کردند، شناسايي و دستگير شدند.

جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرگزاري ميزان از شناسايي و دستگيري هشت عضو شرکت هرمي که به عضوگيري افراد در سطح کشور اقدام مي‌کردند خبرداد.
وي با اعلام اين خبر گفت: در پي شکايت خانواده‌اي مبني بر آدم ربايي رسيدگي به اين موضوع در دستور کار قرار گرفت، با تحقيقات انجام شده محل اختفاي اين فرد شناسايي شد که با ورود به اين محل متوجه فعاليت يک شرکت هرمي شده و هشت عضو اين گروه دستگير شدند.
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان فرديس اضافه کرد: اعضاي اين شرکت مبالغ 10 و 15 ميليون توماني از اعضاي گروه اخذ کرده‌اند.
وي همچنين گفت: تحقيقات جهت شناسايي ابعاد کلاهبرداري و ميزان اموالي که از طريق شرکت‌هاي هرمي تحصيل شده در دست بررسي است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.