لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگيري کلاهبردار 20 ميلياردي در بهشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري کلاهبردار حرفه اي 20 ميليارد ريالي که با جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداري مي کرد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار "سيد محمود ميرفيضي" با اعلام اين خبر، گفت: در پي کسب خبري مبني بر وقوع کلاهبرداري از فردي اهل "بندرعباس" در بهشهر، موضوع در دستور کار فرماندهي انتظامي شهرستان قرار گرفت.
وي تصريح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، متهم به کلاهبرداري و برداشت غير مجاز از حساب مال باخته شناسايي و با هماهنگي قضائي در اقدامي غافلگيرانه دستگير شد.
فرمانده انتظامي استان مازندران، خاطرنشان کرد: متهم در تحقيقات و بازجويي هاي فني، ضمن اقرار به بزه انتسابي اظهار داشت، با دريافت مشخصات حساب بانکي مال باخته و با همکاري سه نفر ديگر اقدام به برداشت غيرمجاز از حساب وي کرده است.
سردار ميرفيضي با اشاره به اينکه اين فرد پس از کلاهبرداري و برداشت 20 ميليارد ريال از حساب مال باخته اقدام به خريد طلاجات و يک دستگاه خودرو سواري"کيا اسپورتيچ" کرده، افزود: در همين خصوص سه همدست متهم نيز شناسايي و دستگير شدند.
فرمانده انتظامي استان مازندران با بيان اينکه متهمان پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي و با قرار صادره روانه زندان شدند، به شهروندان هشدار داد: از ارائه اطلاعات حساب بانکي به ويژه رمز کارت عابر بانک به افراد ناشناس جدا خودداري کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.