لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگيري قاتل فراري تيراندازي شب گذشته در اهواز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامي استان خوزستان از دستگيري قاتل فراري درگيري و تيراندازي شب گذشته در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار حيدر عباس زاده، فرمانده انتظامي استان خوزستان اظهار کرد: در پي وقوع يک فقره تيراندازي در شب گذشته که منجر به قتل 2 نفر و زخمي شدن 3 تن شده بود، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.
وي بيان داشت: ماموران پليس با انجام اقدامات تخصصي و اطلاعاتي محل اختفاي فرد مسلح و قاتل را شناسايي و پس از هماهنگي با مراجع قضائي در يک عمليات منسجم قاتل فراري را با يک قبضه سلاح کلاش دستگير نمودند.
سردار عباس زاده با اشاره به اينکه متهم در تحقيقات پليس به قتل ارتکابي معترف شد، تصريح کرد: نيروي انتظامي مصمم است با افراد مخل نظم و امنيت مردم برخورد قاطع داشته باشد.
شب گذشته تعدادي جوان در کوي مدرس در مقابل يک موکب به دليل مسايل شخصي با هم درگيري لفظي پيدا کردند که يک نفر از طرفين درگيري با استفاده از سلاح جنگي به سمت تعدادي از افراد که مقابل موکب تجمع کرده بودند تيراندازي که در اين تيراندازي ٢ نفر کشته و 3 نفر زخمي شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.