لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگيري سارق زن نما در تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئيس کلانتري 122 دربند از دستگيري سارق زن نمايي خبر داد که اقدام به سرقت 38 قطعه سکه در محله زعفرانيه کرده بود.

سرهنگ محمد باقر قدم زاده درباره جزئيات دستگيري اين متهم، گفت: جواني 25 ساله در پوشش زنانه در غياب صاحب منزل در محله زعفرانيه وارد خانه گرديد و تعداد 38 سکه طلا به سرقت برد.
وي ادامه داد: با توجه به حرکات مشکوک در زمان خروج از محل ،ماموران در کوچه به وي مظنون و مشخص گرديد نامبرده مرد است که پس از بازرسي بدني سکه ها از وي کشف شد.
سارق در تحقيقات انگيزه خود را از سرقت اهداي سکه هاي مسروقه به صورت تدريجي به دختر صاحبخانه در مناسبت هاي مختلف اعلام کرده است . متهم به هماه سکه هاي مکشوفه در اختيار کاراگاهان پايگاه يکم پليس آگاهي تهران قرار گرفت و تحقيقات درباره ديگر اعمال مجرمانه وي همچنان ادامه دارد.
منبع:مهر

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.