لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستپخت منصوریان به نام شفر تمام شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دربی شماره 85 شهر تهران با حضور 70 هزار تماشاگر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری پانا؛ دربی شماره 85 شهر تهران در حالی که برای اولین بار هر دو تیم بطور همزمان در دربی مربی خارجی روی نیمکت داشتند

عملکرد دو تیم در نیمه اول بازی همانطور که از ترکیب اصلی مشخص بود همراه با احتیاط بود و بازی متعادلی انجام شد که تک موقعیت ها روی دروزاه خلق می شدند. یکی از همین تک موقعیت ها باعث شد تا علی علیپور با حسینی تک به تک شود و خطای روزبه چشمی پنالتی را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد. دقیقه 24 علی علیپور پشت توپ قرار گرفت و دروزاه استقلال را باز کرد تا دومین گلش در تاریخ دربی ها را به ثمر رسانده باشد  و در نهایت با همین یک گل نیمه اول به پایان رسید.

عقب افتادن استقلال در نیمه اول باعث تا وینفرد شفر تیمش را تهاجمی تر وارد زمین کند و در مقابل برانکو روی سرعت بازیکنانش حساب باز کند. تعداد موقعیت های دو تیم در نیمه دوم بیشتر از 45 دقیقه اول بود اما هیچ کدام از توپ ها وارد دروازه نشد تا پرسپولیس دربی شماره 85 را با برتری یک بر صفر به پایان برساند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.