لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دزفولی:یک پنالتی پرسپولیس دیده نشد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

'هادی دزفولی' کارشناس داوری فوتبال ایران، گفت: پنالتی پرسپولیس کاملا صحیح بود و داور به درستی در این صحنه به «روزبه چشمی» کارت زرد نشان داد. وی همچنین گفت که یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس گرفته نشد.

دزفولی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا در خصوص عملکرد «بیژن حیدری» داور شهرآورد 85 در نیمه نخست، گفت: داور در صحنه پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام خطا و ضربه پنالتی کرد.
وی ادامه داد: طبق قانون اگر خطا در صحنه تک به تک پشت محوطه باشد باید بازیکن خطا کننده اخراج شود، اما اگر این خطا داخل محوطه جریمه باشد کارت زرد کافی است و حیدری به درستی به چشمی کارت زرد داد.
کارشناس داوری فوتبال کشور در خصوص صحنه مشکوکی روی «وحید امیری» در محوطه جریمه استقلال رقم خورد، گفت: به اعتقاد من در آن صحنه هم داور می توانست به سود پرسپولیس پنالتی اعلام کند.
وی تصریح کرد: داور در سایر صحنه ها عملکرد بسیار خوبی داشت و سوت های صحیحی زد.
تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست با تک گل «علی علیپور» از روی نقطه پنالتی به رختکن رفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.