لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

در خواست اماراتی ها برای بازی با تیم های قطری و ایرانی در زمین بی طرف

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روزنامه اماراتی الاتحاد روز پنجشنبه نوشت، کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه ای مخفیانه درخواست امارات متحده عربی برای بازی تیم های فوتبال باشگاهی این کشور در فصل جدید جام باشگاه های آسیا (2018) در مقابل تیم های قطری و ایرانی در زمین بی طرف را مورد بررسی قرار می دهد.

به نوشته روزنامه الاتحاد، انتظار می رود این نشست با حضور مسئولان کمیته برگزاری مسابقات قاره آسیا به ریاست سعود المهندی، عبدالله ناصر الجنیبی معاون رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس کمیته لیگ حرفه ای کنفدراسیون و همچنین احمد الخمیس نماینده فدراسیون فوتبال عربستان در این کمیته در کوالالامپور برگزار شود.
بر اساس این گزارش، این امکان وجود دارد که بازی تیم های فوتبال باشگاهی امارات و عربستان در زمین بی طرف برگزار شود.
عربستان سعودی و امارات متحده عربی پیشنهاد دادند تا بازی های فوتبال باشگاهی این دو کشور به جای قطر و ایران در اردن یا عمان برگزار شود.
روزنامه الاتحاد نوشته است: پیشنهادات این کمیته برای بررسی به نشست رسمی 24 نوامبر( 3 آذر) کمیته برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا در توکیو ارسال و سپس به دفتر اجرایی آن و در صورت موافقت اواخر ماه نوامبر در نشست بعدی که پیش بینی می شود در تایلند برگزار شود اعلام خواهد شد.
در رقابت های فصل 2017 جام باشگاه های آسیا با درخواست عربستان سعودی از کنفدراسیون فوتبال آسیا، رقابت های تیم های باشگاهی این کشور مقابل تیم های ایرانی در زمین ایران برگزار نشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.