لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دریای مازندران فردا مواج و طوفانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواشناسی دریایی مازندران: از عصر فردا دوشنبه هرگونه فعالیت صیادی و گردشگری در دریا ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،  بر اساس تجزیه و تحلیل نقشه های پیش بینی هواشناسی دریایی با ورود یک سامانه پرفشار به نوار جنوبی دریای خزر از عصر فردا دوشنبه، شاهد وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید از سمت شمال و شمال غرب خواهیم بود .

براساس این گزارش ، این سامانه با رعد و برق و رگبار باران در مناطق ساحلی و توفانی شدن دریا همراه خواهد بود به طوری که ، سرعت وزش باد در مناطق نزدیک به ساحل 90 کیلومتر در ساعت و در فرا ساحل تا 110 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود .

به صیادان کیلکا و ماهیان خاویاری و تعاونی های پره و شناورهای گردشگری و کشتیرانی توصیه می شود این مدت از فعالیت در دریا خودداری کنند .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.