لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دروغ بزرگ مینا:او نگفت باپسر جوان کجا رفته بود!!!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گوشی تلفن مینا خاموش بود‌. دلواپس شدیم و به هرکجا عقلمان قد می‌داد زنگ زدیم. هیچ اثری از دخترم نبود. موضوع را به پلیس اطلاع دادیم.

سابقه نداشت دخترم این‌قدر تأخیر کند و بدون اطلاع ما جایی برود. از ساعت ۱۱ صبح تا ۴ بعدازظهر دلمان مثل سیر و سرکه می‌جوشید. ناگهان صدای زنگ تلفن خانه به صدا درآمد. با عجله گوشی را برداشتم.

دستانم می‌لرزیدند. دخترم گفت او را دزدیده‌اند. دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد. چشمانم سیاهی رفت و ولو شدم. مرا به بیمارستان رساندند. زیر سرم به هوش آمدم. هنوز هیچ خبری از مینا نبود. از بیمارستان به خانه برگشتیم. چند دقیقه بعد سر و کلۀ مینا پیدا شد. حرکات و رفتار و گفتارش مشکوک بود.
همراه او به کلانتری۱۷‌ آمدیم. با مداخلۀ کارشناس اجتماعی کلانتری، فهمیدیم موضوع ربایش او دروغ است. متأسفانه مینا از چند هفته قبل در فضای مجازی با پسری جوان دوست شده است. دخترم امروز گفت می‌خواهد با دخترخاله‌اش به کتابخانه و باشگاه برود. با این بهانه از خانه بیرون می‌زند. من خیلی اتفاقی به خانۀ خواهرم زنگ زدم که دخترش گوشی را برداشت.
با تعجب پرسیدم: «مگر به کتابخانه نرفته‌اید؟!». دختر خواهرم می‌گفت مینا ادعا کرده است چون سردرد است می‌خواهد به خانه برگردد. متأسفانه او و پسری جوان به پارک و رستوران رفته‌اند و از زمان غافل شده‌اند. مینا، از ترس اینکه چه پاسخی برای تأخیرش به ما بدهد، با نقشه‌ای کودکانه، موضوع ربایش را مطرح می‌کند. با این وضعیت، نگرانی ما چندبرابر می‌شود.
باید بیشتر مراقب بودیم و دربارۀ رفتارهای اشتباه با او صحبت می‌کردیم. باید در اینجا یک اعتراف هم بکنم. متأسفانه من و همسرم درگیر یک سری جروبحث‌های پوچ هستیم. هرموقع کم می‌آوردم وانمود می‌کردم رگ سیاتیک کمر و پایم گرفته است و می‌خواستم شوهرم را عذاب بدهم. ما از دختر نوجوانمان غافل مانده بودیم و نتیجۀ این غفلت‌ها باعث شد او از ما دور شود و پنهان‌کاری کند.

منبع:رکنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.