لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دردسر بازنشستگی کارمندان برای برخی دستگاه های دولتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نامه نگاری های یک مقام مسئول نشان می دهد به رغم درخواست بازنشستگی تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی در پایتخت، امکان تخصیص اعتبار لازم از سوی دولت برای پرداخت پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی آنان، وجود ندارد

khorasan629به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز:روزنامه خراسان در ستون ویژه های خبری خود نوشت:نامه نگاری های یک مقام مسئول نشان می دهد به رغم درخواست بازنشستگی تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی در پایتخت، امکان تخصیص اعتبار لازم از سوی دولت برای پرداخت پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی آنان، وجود ندارد که بر این اساس، مقرر شده است با توجه به اختیارات ناشی از تبصره 12 قانون بودجه سال 1396 کل کشور، مجوز فروش برخی اموال این دستگاه ها توسط هیئت دولت صادر شود تا مبالغ به دست آمده، صرف پرداخت این مطالبات شود.

پیش بینی آمار تکان دهنده کشته شدگان جاده ای در سال 1406
براساس گزارش جدید یک نهاد مسئول به مدیران ارشد اجرایی، پیش بینی شده است به رغم تلاش نهادهای مسئول و برنامه ریزی های صورت گرفته، به علت روند  رشد تولید خودرو، افزایش تقاضای سفر و برخی پارامترهای دیگر، تعداد کشته شدگان تصادفات رانندگی در پایان سال 1406 یعنی 10 سال دیگر، به بیش از 19 هزار نفر خواهد رسید که بر این اساس، مدیریت تقاضای حمل و نقل برای کاهش سهم بخش جاده ای در جابه جایی ها بیش از گذشته احساس می شود.درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.