لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

درخشان: هنوز مشکلات به حدی نرسیده که در مسافرخانه مستقر شویم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم نفت تهران گفت: گل صحیح ما مردود اعلام شد، آن هم در شرایطی که روی تیم من زوم کرده‌اند و این سبب شده تا فشار بیشتری رویمان باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا، حمید درخشان در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل نفت تهران حضور یافت و اظهار کرد: اشتباهات داوری باعث شد، تیما ما به هم بریزد. درمجموع خوب کار کردیم و از بچه‌هایم راضی هستم‌.  گل صحیح ما مردود اعلام شد، آن هم در شرایطی که روی تیم من زوم کرده‌اند و این سبب  شده تا فشار بیشتری رویمان باشد.

او اضافه کرد: در بحث آسیایی بودن ما این مورد را می‌بینید. ثبات نداریم و اذیت می‌شویم. امیدوارم در نیم‌فصل بتوانیم بازیکن خوبی بگیریم و تیم را تقویت کنیم. ۳-۴ بازیکن خارجی مدنظر داریم تا آن‌ها را جذب کنیم. شاید نهایتا یک بازیکن ایرانی مازاد شود که بشود جذبش کنیم.

سرمربی نفت تهران استقرار این تیم در مسافرخانه را تکذیب کرد و در این رابطه گفت:  مشکل داریم اما به این حد نرسیده‌است که بخواهیم در مسافرخانه مستقر شویم، این هم از جمله شایعات عجیبی است که در مورد ما مطرح می‌کنند.

وی در خصوص شایعات مطرح‌شده در خصوص حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا گفت: شما خبری از حذف نفت در سایت‌های رسمی دیده‌اید؟ این شایعات پدر تیم ما را در آورده و هرکسی از راه می‌رسد، لگدی به تیم ما می‌زند. یک نفر هم حاضر شده در خصوصی‌سازی وارد شود، اما اذیت می‌کنند. باید کمک کنیم تا اصل ۴۴ اجرایی شود. در ۲-۳ سال آینده شک نکنید که AFC اعلام می‌کند باید باشگاه خصوصی باشد و بیلان مالی ارائه کند.

او در پایان درباره ورود دیرهنگام بیگ‌زاده گفت: دو سه تغییر در جریان بازی ایجاد کردیم، بیگ‌زاده هم خوب کار کرد اما باید  به جوانها میدان داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.